KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13566253
nr 1356 6253
Aramis Ney
(f. 1943)
Blandteknik, Aramis Ney (f. 1943), Signerad, 28x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:27:44
100 kr
150 kr
200 kr